Cem Yılmaz eleştirilere cevap verdi! "Vatan sevgim, hayatım ortadadır"

Cem Yılmaz darbe girişimi sonrası sessiz kalmakla suçlanıyordu.

Magazin

Cem Yılmaz eleştirilere cevap verdi! "Vatan sevgim, hayatım ortadadır" 15 Temmuz geccesi yaşananların ardından sosyal medya hesaplarından darbeye karşı açıklama yapmamakla suçlanan Cem Yılmaz hakkında bugün bazı gazetelerde FETÖ'ye destek verdiği ve darbe girişiminin ardından yurtdışına kaçtığı şeklinde bir takım haberler yer aldı.

Cem Yılmaz gazetelerde çıkan bu haberlerin küpürlerini paylaşarak bir açıklamada bulundu. "Vatan sevgim, hayatım ortadadır" diyen ünlü komedyen şunları söyledi:

"Sevgili aklıbasında vatansever kardeslerim, bu sosyal medya, tweet paylaşımlarını profesyonellerce kim yapıyor? Neden? Bu zor günlerde bu ve benzeri ciddiyetsiz, dikkat dagıtıcı, ahlaksız haberlere lütfen itibar etmeyin. Vatan sevgim, hayatım ortadadır... Bu profesyonel kötülere hesap vermem.. Medyada, bunca acıdan sonra bu magazin hali, hedef gösterme yakışmıyor."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: