Cem Yılmaz: Evlilik hakkımı kullandım!

Cem Yılmaz önceki akşam katıldığı galada, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin

Cem Yılmaz: Evlilik hakkımı kullandım! Evliliğe kapıları kapatan ünlü komedyen, Ahu Yağtu ile barışacağı haberlerine de noktayı koydu.

"ÇOK DÜZGÜN BİR İLİŞKİMİZ VAR"
Ebru Şallı ile kısa süreli ilişkisinin ardından davetlere Ahu Yağtu ile katılan Cem Yılmaz, eski eşiyle yeniden bir araya gelecekleri haberleriyle ilgili ilk kez konuştu. Evlilik hakkını kullandığını belirten ünlü komedyen, “Biz çok eski arkadaşız. Bir evlilik yaşadık. Çok düzgün bir ilişkimiz var. Çocuğumuzu çok seviyoruz. Gayet medeni bir şekilde yaşantımıza devam ediyoruz. İkimizin ayrı ayrı hayatları var” diyerek iddialara nokta koydu.

"BENİ GÖZÜNÜZDE BÜYÜTMÜŞSÜNÜZ"
Yeni filmi ‘Arif ve 216’ya sponsor aradığını açıklayan Yılmaz, “Buradan Twitter takipçilerime sesleniyorum. 12 milyona yaklaşıyor. Herkes 1 lira verse 12 milyon lira eder. Filme küçük bir katkı olur” esprisiyle güldürdü. Ünlü komedyen, geçmişte sosyal medyada 120 milyon dolar nakdi olduğuna dair paylaşımı hatırlatılıp “Dolarları TL’ye çevirdiniz mi?” sorusu üzerine Benim öyle bir param yok. Beni gözünüzde çok büyütmüşsünüz” diyerek muhabirlere takıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: haberturk.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: