Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu boşandıktan sonra ilk kez görüntülendi!

Ahu Yağtu, önceki gün oğulları Kemal’le beraber eski eşi Cem Yılmaz’ın ofisine gitti. İkili aylar sonra ilk kez yan yana objektife takıldı.

Magazin

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu boşandıktan sonra ilk kez görüntülendi! Ahu Yağtu, 31 Aralık’ta boşandığı Cem Yılmaz’ı önceki gün ofisinde ziyaret etti. Ünlü manken, oğlu Kemal’i de yanına alarak gittiği Levent’teki işyerinde yaklaşık üç saat kaldı. Bu ziyaret sırasında içeride ünlü komedyenin yeni sevgilisi, Avustralyalı Melanie Shepherd’ın da olduğu ileri sürüldü.

Hayrolsun inşallah
Ziyaret sonunda kapıdan ilk çıkan, kucağında oğluyla Cem Yılmaz oldu. Ardından Ahu Yağtu göründü. Gazetecileri karşısında bulunca şaşıran ünlü manken, muhabirlere “Hayrola ya” diye çıkıştı. Yılmaz’dan da benzer bir tepki geldi: “Hayrolsun inşallah...”

Cem'e ödetmeyiz
Cem Yılmaz’ın katıldığı programda “G.t” demesi, Artı1 TV’ye 12 bin 353 lira para cezası getirdi. Canlı yayın sırasında bu sözünden dolayı Yılmaz’a “RTÜK ceza verirse sana gönderirim” diyen sunucu Yekta Kopan, ceza kesinleşince bir açıklama yaptı: “O bir espriydi. Tabii ki cezayı kendisine göndermeyeceğiz.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: