CEM YILMAZ İLE AHU YAĞTU YURT DIŞINA TAŞINIYOR!

Ahu Yağtu evliliğiyle olay olan Cem Yılmaz, Türkiye'den kaçıyor. İtalya'da ev satın almak için kolları sıvayan ünlü komedyen, yılın büyük kısmını yurt dışında geçirecek.

Magazin

CEM YILMAZ İLE AHU YAĞTU YURT DIŞINA TAŞINIYOR! Cem Yılmaz, 39 yaşında radikal kararlar almaya başladı. Önce hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile nikah masasına oturarak herkesi şaşırtan Cem Yılmaz, şimdi de Türkiye'den kaçış planları yapmaya başladı. Evliliğiyle ve mal varlığıyla ilgili basında yer alan haberlerden bunalan ünlü komedyen, gözünü İtalya'ya çevirdi.

Son olarak Ferzan Özpetek'in 'Şahane Misafir' filminde rol alan Cem Yılmaz, ünlü yönetmenle dostluğu nedeniyle sık sık İtalya'ya gitti. Ülkeye hayran kalan Yılmaz, burada ev arayışlarına başladı. Ünlü komedyen, aradığı evi bulur bulmaz; eşi Ahu Yağtu ile yılın büyük kısmını İtalya'da geçirme kararı aldı.

BAHÇELi EV iSTiYOR
Cem Yılmaz, eşi ve çocuğunun rahatını düşünüyor. Bahçeli bir ev arayan komedyen, herşeyin dört dörtlük olması için büyük çaba gösteriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: