Cem Yılmaz ile Özge Sabuncu barıştı!

Alaçatı’da verdiği partide eski aşkı Lal Dedeoğlu’yla yakından ilgilendiği iddia edilen Cem Yılmaz ve bu yüzden arasının açıldığı sevgilisi Özge Sabuncu, krizi atlattı.

Magazin

Cem Yılmaz ile Özge Sabuncu barıştı! PARTİ KRİZİ SONA ERDİ

Cem Yılmaz ve Özge Sabuncu arasında, ünlü komedyenin Alaçatı’da verdiği parti sonrası ciddi bir kriz yaşandığı ileri sürülmüştü. İkilinin sosyal medya hesaplarından birbirini silmesi de bu iddiayı güçlendirmişti. Ancak geçen zamanda sular duruldu. Çift uzun bir aradan sonra önceki akşam ilk kez birlikte görüntülendi.

YEMEKTEN KULÜBE

Yılmaz ve Sabuncu, önce baş başa yemek yedi, ardından Emirgan’daki bir gecce kulübüne geçerek geç saatlere kadar eğlendi. Gecce yarısına doğru kulüpten ayrılan çift, Yılmaz’ın Levent’teki evinin önünde objektife yansıdı. Flaşların patlamasıyla yüzü asılan Cem Yılmaz ve Özge Sabuncu, telaşla villaya girip gözden kayboldu. Cem Yılmaz, geçtiğimiz yaz Özge Sabuncu'yu teknesinde ağırlamıştı... (Kaynak: hurriyet.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: