CEM YILMAZ 'KEMAL' İÇİN NE YAPTI?

Baba olmadan önce 450 bin euroya Ferrari Italia 458 alan Cem Yılmaz, aracıyla Etiler'deydi. Komedyen, plakasına ise Kemal Yılmaz'ın baş harflerini yazdırdı

Magazin

CEM YILMAZ 'KEMAL' İÇİN NE YAPTI? Lüks arabalara olan tutkusuyla bilinen Cem Yılmaz, "en hızlı baba" oldu! Ünlü komedyen, oğlu Kemal dünyaya gelmeden önce 450 bin euroya marka son model bir araba siparişi vermişti. Otomobiline kavuşan Cem Yılmaz, önceki gün eşi Ahu Yağtu ile Etiler Nusret'teydi. Yılmaz, oğlu kadar arabasına kavuşmanın da mutluluğunu yaşıyordu.

YILMAZ'IN ÇİFTE MUTLULUĞU
Yüzünde gülücükler eksik olmayan ünlü komedyen, plakasına ise her zamankinin aksine çektiği filmleri değil; oğlunu yazdırdı. Cem Yılmaz'ın süper lüks arabası oğlu Kemal Yılmaz'ın baş harfleri olan 'KY'yi taşıyordu. Kendilerine yöneltilen soruları yanıtsız bırakan Cem Yılmaz, eşiyle yediği yemeğin ardından mekandan ayrıldı. Bu arada Ahu Yağtu'nun doğumdan sonra fazla kilolarından kurtulduğu görüldü.

EVLAT KURAL BOZDURDU
Ünlü komedyen, birçok otomobilinin plakasında imza attığı 'G.O.R.A', 'A.R.O.G' ve 'Yahşi Batı' filmlerinden esinlenmişti. Ancak babalık duygusunu tadan Cem Yılmaz, yeni otomobilinin plakasında oğlundan ilham aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: