Cem Yılmaz: Ne derdin var Tarkan?

Cem Yılmaz son gösterinde Tarkan'a takıldı. ""Dünyayı Tarkan yönetsin isterdim ancak bazı şarkılarıyla hareketleri uyuşmuyor" diyen ünlü komedyen "Misal 'dert babasıyım' diye bir şarkısı var, o şarkıda oynayan Tarkan’a hep sormak istemişimdir 'Ne derdin var acaba Tarkan?' diye" sözleriyle salondakileri güldürdü.

Magazin

Cem Yılmaz: Ne derdin var Tarkan? Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni gösterisi 'Diamond Elite Platinum Plus'ı Kıbrıs'ta sergiledi. Her gösterisini kapalı gişe oynayan Cem Yılmaz, Kıbrıs'ta da salonu doldurdu. Sahnede bakış ve hareketleriyle hep Tarkan gibi bir adam olmak istediğini söyleyen ünlü komedyen, "Dünyayı Tarkan yönetsin isterdim ancak bazı şarkılarıyla hareketleri uyuşmuyor. Misal 'dert babasıyım' diye bir şarkısı var, o şarkıda oynayan Tarkan’a hep sormak istemişimdir 'Ne derdin var acaba Tarkan?' diye" sözleriyle güldürdü.


Cem Yılmaz: Sandıkta keyfili anlar yaşatmadım!

Cem Yılmaz: Sandıkta keyfili anlar yaşatmadım!Cem Yılmaz'dan takipçisine ayar!

Cem Yılmaz'dan takipçisine ayar!Cem Yılmaz'dan alkışlanacak hareket!

Cem Yılmaz'dan alkışlanacak hareket!Cem Yılmaz'dan eleştiriye yanıt!

Cem Yılmaz'dan eleştiriye yanıt!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: