Cem Yılmaz rest çekti!

Cem Yılmaz dağım şirketi Mars Group’la yaşanan gerilimle ilgili son noktayı koydu. Ünlü komedyen rest çekti ve "Gerekirse filmlerimi bedava gösteririm" dedi.

Magazin

Cem Yılmaz rest çekti! Cem Yılmaz, Mart ayında yeni stand-up gösterisini sahneye koyacak. Ünlü komedyen yoğun bir tempoda çalışacağı ve bir çok yerde sahne alacağı için gösterim öncesi kısa bir tatile çıktı. Sevgilisi Defne Samyeli'yle Amerika'ya uçan Cem Yılmaz havalimanında muhabirlere yakalandı.

Cem Yılmaz'dan cevap yok!

Cem Yılmaz'dan cevap yok!
Defne Samyeli’den Cem Yılmaz’a yeni yıl hediyesi!

Defne Samyeli’den Cem Yılmaz’a yeni yıl hediyesi!Komedyen, dağıtım şirketi Mars Group’la mısır ve içecek kampanyaları nedeniyle sinema biletlerinin daha pahalıya satılması yüzünden yaşanan gerginlikle ilgili sorulara yanıt verdi. Yılmaz, “Salon işine el atıp, bir şeyler yapabilir misiniz?” sorusuna “Neden olmasın? Benim için fark etmez, filmlerimi bedava bile gösteririm “ diyerek resti çekti.

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı!

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı!
Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan "boykot" açıklaması!Komedyen, Londra’daki stand-up şovunun biletlerinin karaborsaya düşmesine ise, “Avrupa’da böyle şeyler yaşanıyor. İlgi olması güzel” dedi.

Yıldızlardan boykot kararı!

Yıldızlardan boykot kararı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: