CEM YILMAZ SANAT FİLMİNE SPONSOR OLDU

Cem Yılmaz, Altın Portakal’a aday olan 'Zefir'le ödül heyecanı da yaşayacak

Magazin

CEM YILMAZ SANAT FİLMİNE SPONSOR OLDU Her şey Çok Güzel Olacak, G.O.R.A, Hokkabaz, A.R.O.G ve Yahşi Batı gibi filmlerle sinema kariyerinde büyük gişe rakamları elde eden, reklam gelirleriyle de hatırı sayılır bir servetin sahibi olan komedyen Cem Yılmaz, kazandığını sinemaya yatırıyor. Daha önce hiçbir oyuncunun yapmadığını yaparak, Belma Baş'ın ilk uzun metrajlı sanat film 'Zefir'e sponsor olan Yılmaz, böylece Türk sinema tarihinde bir ilke de imza atmış oldu. Sponsorluk anlaşması gereği Cem Yılmaz'ın şirketi olan CMYLMZ Fikir Sanat'ın adı 'Zefir'in afişinde yer aldı.

Şeyma Uzunlar, Vahide Gördüm, Sevinç Baş ile O. Rüştü Baş'ın başrollerini paylaştığı 'Zefir', başına buyruk Zefir adındaki küçük bir kız çocuğunun annesiyle ayrılmak zorunda kalışını konu ediniyor. 'Zefir', 47'ncisi düzenlenen Altın Portakal Film Festivali'nin yarışma bölümüne de seçildi. Böylelikle Cem Yılmaz, daha önce rol aldığı filmlerle yaşayamadığı Altın Portakal heyecanını sponsor olduğu 'Zefir' filmi ile yaşayacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: