Cem Yılmaz: En beğendiğim oyuncu...

Uluslararası Antalya Film Festivali'nde ödül alan Cem Yılmaz, konuşma esnasında en beğendiği oyuncunun Şener Şen olduğunu açıkladı.

Magazin

Cem Yılmaz: En beğendiğim oyuncu... Antalya Büyükşehir Belediyesince 55'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında Cem Yılmaz ödül alan isimler arasındaydı. Sinemada 20'nci yılı nedeniyle 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' alan ünlü komedyen, "Arif V 216", "Pek Yakında" filminin AKM Aspendos Salonu'ndaki gösteriminin ardından düzenlenen söyleşiye yakın arkadaşı Ozan Güven ile birlikte katıldı.

Yılmaz, kendi oynadığı karakter dışında en beğendiği karakter ya da oyuncunun Şener Şen'in oynadığı karakterler olduğunu dile getirerek, "Geçmişimizdeki kahramanda oydu. Yan rol oynadığı filmlerde biz hep Şener ağabeyi tutardık. Kötü adamı bu kadar eğlenceli oynayabilen az insan vardır. Ufkumuzu açan biridir" şeklinde konuştu.

Cem Yılmaz evlilik iddialarına ne cevap verdi?

Cem Yılmaz evlilik iddialarına ne cevap verdi?Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin ilişkisi nasıl başladı?

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin ilişkisi nasıl başladı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: