Cem Yılmaz, Star’da talk-show yapacak!

1995 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladığı gösteriler ile adını duyurmayı başararak, günümüze kadar toplamda 4 binden fazla kez sahneye çıkan ünlü şovmen Cem Yılmaz da televizyonun cazibesine dayanamadı.

Magazin

Cem Yılmaz, Star’da talk-show yapacak! Cem Yılmaz'ın, Star TV'de bir talk-show programı sunmak üzere görüşmeler yaptığı öne sürüldü. Televizyon dünyasında konuşulan bu iddiaya göre, Cem Yılmaz, bölüm başına 50 bin TL alacak.

Çok yönlü bir sanatçı olarak dikkat çeken Cem Yılmaz, 1998'de "Her Şey Çok Güzel Olacak" isimli filmle sinema sektörüne de adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi. Her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı.

Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti.

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”, “4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

Cem Yılmaz, 3 milyon kişilik takipçi sayısıyla Twitter'da en fazla takipçisi olan Türk olarak da sosyal medyada adından söz ettiriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: