Cem Yılmaz takipçisine öyle bir ayar verdi ki...

Zaman zaman Twitter'dan gelen sorulara yanıtlar veren Cem Yılmaz'ın bir takipçisiyle yazışması olay oldu. Ünlü komedyen takipçisine verdiği cevapla öyle bir imada bulundu ki okuyanların ağzı açık kaldı.

Magazin

Cem Yılmaz takipçisine öyle bir ayar verdi ki... Cem Yılmaz, Twitter'dan "Adam olana bir hüner yeter” 13. yüzyıl Nasreddin Hoca." şeklinde bir gönderide bulundu. Ünlü komedyenin bu paylaşımının altına bir takipçisi "Nasrettin Hoca, topluma ve sorunlarına duyarlı, çakal-çukal yobaza karşı gelmiş, pek çok hüneri olan bir Türk Kahramanı. Onun eşeği bile birden fazla hüner sahibi, sen seninki ile idare et.." şeklinde bir yorum bıraktı.

Cem Yılmaz'ın takipçisine şu tweet'le yanıt verdi:

"Beyefendi internetiniz var! Onu anladık.. Tanımadığınız insanlara ahkamda bulunmayın, kendinizi çok önemsemeyin. Nasreddin Hoca'nın eşeği gözleminiz yeterli, Nasreddin bölümünü bana bırakın. Sizi ilgilendiren konularla ilgilenin."


Cem Yılmaz’a kalabalık kutlama!

Cem Yılmaz’a kalabalık kutlama!Cem Yılmaz: Artık espriden çıktı bu!

Cem Yılmaz: Artık espriden çıktı bu!Defne Samyeli: Cem ile güvendeyim!

Defne Samyeli: Cem ile güvendeyim!Cem Yılmaz’ın adı Almanya’da!

Cem Yılmaz’ın adı Almanya’da!Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a teklif!

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a teklif!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: