Cem Yılmaz: Tarkan'ın evleneceğini biliyordum!

21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödül Töreni'ne Cem Yılmaz damga vurdu. Ünlü komedyen, Yüksel Aksu'nun yönettiği 'İftarlık Gazoz' filmindeki rolüyle 'Komedide Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' ödülünü kazandı.

Magazin

Cem Yılmaz: Tarkan'ın evleneceğini biliyordum! 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri yapılan törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Yekta Kopan'ın yaptığı geccede Kerem Alışık ve sevgilisi Songül Öden geccenin ev sahipliğini üstlendi. Cem Yılmaz, Yüksel Aksu'nun yönettiği 'İftarlık Gazoz' filmindeki karakteriyle 'Komedide Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu' ödülünün sahibi oldu. Yılmaz, geceye katılamayan Zafer Algöz'ün 'Komedide En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülünü de onun yerine aldı.

Önce Kerem Alışık'a takıldı

Kerem Alışık'ın genç gözükmesine takılan Cem Yılmaz "Kerem Alışık'ın aramızdaki yaş farkını kapattığını gördüm. Çok şey değişiyor Kerem Alışık aynı kalıyor. Bu da güzel bir şey" dedi.

Yönetmeni unutmadı

"İftarlık gazoz filmini yaratırken sinemaya yalnız bir sinema meraklısı olarak dahil olan ve o perdeye layık bir şeyler yapmaya çalışan birisini böyle bir rolle taçlandıran yönetmenimiz Yüksel Aksu'ya çok teşekkür ederim" sözleri salonda coşkuyla alkışlanan Yılmaz, yönetmenin sürekli memleketi Muğla'da film çekmesini "Kendisi sinemanın kooperatif bir sanat olduğu meselesini abartarak bütün Muğla'yla beraber film çekmesine rağmen dokuz haftada filmi tamamladı. Bu da tabi hepimize yaradı. Yalnızca bana değil tüm Muğla'ya ve Türk Sinemasına olan katkısına teşekkür ediyorum. Bir daha İstanbul'da film çekerse bana da rol vermesini önemli rica ediyorum" sözleriyle ti'ye aldı.

"Tarkan'ın evleneceğini biliyordum"

Tarkan'la yakın arkadaş olan Cem Yılmaz, evlilik konusunda "Evleneceğini biliyordum. Gazeteden okumadım" dedi.

İŞTE GECCEDEN GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: