Cem Yılmaz tilkiyi seslendirdi!

Cem Yılmaz, Disney’in 10 Haziran’da vizyona girecek animasyon filmi Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nde Nick Wilde isimli bir tilkiyi seslendirmek için stüdyoya girdi. Seslendirme sırasında ve filmin tanıtım videoları çekilirken Cem Yılmaz’a filmin karakterlerinden koyun ve tavşan da eşlik edince oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı.

Magazin

Cem Yılmaz tilkiyi seslendirdi! Cem Yılmaz, Disney’in animasyon harikası Zootropolis: Hayvanlar Şehri filminde Nick Wilde isimli tilkiyi seslendirdi. Filmdeki karakterlerden koyun ve tavşanın da Cem Yılmaz’a eşlik ettiği kamera arkası çekimleri ise eğlenceli karelere sahne oldu. Sadece hayvanların yaşadığı bir metropol olan Zootropolis’te geçen heyecan ve aksiyon dolu olayları konu alan Zootropolis:Hayvanlar Şehri 10 Haziran’da vizyona giriyor.

Daha önce Disney’in “Arabalar 2” animasyon filminde Francesco adlı yarış arabasını seslendiren Cem Yılmaz, bu defa hayvanlar şehri Zootropolis’te yaşayan Nick Wilde adlı geveze ve kurnaz bir tilkiye sesiyle hayat verdi. Farklı karakterleri deneyimleme fırsatı sunmasından ötürü seslendirme projelerinden çok keyif aldığını belirten Cem Yılmaz, Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin çocuklar ve aileleri kadar gençlerin ve yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği benzersiz bir animasyon olduğunu söyledi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: