CEM YILMAZ VE AHU YAĞTU BU AKŞAM EVLENİYOR!

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu bu akşam evleniyor. Çift, düğünün basına yansımaması konusunda fazlasıyla hassas. Otelle imzalanan gizlilik sözleşmesi gereği merasimin yapılacağı alana garsonlar bile giremeyecek.

Magazin

CEM YILMAZ VE AHU YAĞTU BU AKŞAM EVLENİYOR! Ünlü komedyen Cem Yılmaz, dört aylık hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile bu akşam nikâh masasına oturuyor. Düğünün yapılacağı otelde tüm hazırlıklar tamamlandı. Törenle ilgili detayların basına yansımasını istemeyen Yılmaz ve Yağtu, bunun için otel yönetimiyle gizlilik sözleşmesi imzaladı. Otel yönetiminin, çalışanları basına hiçbir şekilde bilgi vermemeleri konusunda uyardığı öğrenildi.

SERVİS YAPIP ÇIKACAKLAR

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’nun düğünü, akşam saat 19.30’da kokteylle başlayacak, ardından yemeğe geçilecek. Kokteyl alanına garsonlar alınmayacak. Yemek servisini yapacak olan birkaç garson da daha sonra salondan dışarıya çıkarılacak. Yağtu ve Yılmaz çifti gizlilik konusunda fazlasıyla hassas olduğundan, düğüne katılan davetlilerden de cep telefonlarıyla fotoğraf çekmemeleri istenecek. Düğün sırasında otelin güvenlik görevlilerinin yanı sıra 30 kişilik özel bir koruma ekibi görev yapacak, ayrıca otelin otoparkı tamamen kapatılacak.

BORUSAN SÜRPRİZİ

Düğüne aralarında Tarkan, Sezen Aksu, Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan, Murat Akdilek, Necati Şaşmaz, Gülşen-Türker İnanoğlu, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Beren Saat ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 60 kişi davetli. Konuklar, geccede Ümit Besen’in şarkılarıyla eğlenecek. Besen’in ardından, Cem Yılmaz’ın daha önce konuk şeflik yaptığı Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın sahneye çıkacağı öğrenildi.

Şahidi doktoru

Cem Yılmaz’ın nikâh şahitliğini, bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu yapacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: