Cem Yılmaz ve Ozan Güven eski eşleriyle tatile çıktı

Sıkı dostlar Cem Yılmaz ve Ozan Güven, eski eşleri ve çocuklarıyla kar tatiline çıktı.

Magazin

Cem Yılmaz ve Ozan Güven eski eşleriyle tatile çıktı Cem Yılmaz'ın geçen yaz oğlu Kemal ve eski eşi Ahu Yağtu ile tatile çıkması şaşkınlık yaratmıştı. Şimdi de ikili kar tatiline çıktı. Onlara Ozan Güven ve boşandığı eşi Derya Türkan ile oğulları Ateş eşlik etti.


Cem Yılmaz da 2013′ün son gününde boşandığı Ahu Yağtu ve 4 yaşındaki oğlu Kemal’le Kartalkaya’ya gitti. Oğulları Kemal için her fırsatta bir araya gelen Yağtu ve Yılmaz’a kendileri gibi boşandıktan sonra dost kalan Ozan Güven, 2010′da boşandığı yönetmen eşi Türkan Derya ve 11 yaşındaki oğlu Ali Ateş’le Kartalkaya eşlik etti.


Dörtlünün Kartalkaya’da sergilediği dostluk görüntüleri ise “Böyle boşanmalar, ayrıldıktan sonra düşman olan çiftlere örnek olmalı. İşte medeniyet budur” yorumları yaptırdı. Bu arada sunucu Dilara Gönder’le aşk yaşayan Cem Yılmaz’ın sömestr tatilini eski eşi ve oğluna ayırması ise takdir topladı.


Eski eşlerin tatili, Ahu Yağtu’nun Türkan Derya ve Ozan Güven ile çektirdiği fotoğrafı Cem Yılmaz'ı da etiketleyerek Instagram’da paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: