Cem Yılmaz ve Ozan Güven, magazin muhabirlerini böyle ti'ye aldı!

Cem Yılmaz ile Ozan Güven, Bebek'te görüntülendi.

Magazin

Cem Yılmaz ve Ozan Güven, magazin muhabirlerini böyle ti'ye aldı! Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden ikili ele ele tutuştu ve muhabirlerin sorularını böyle yanıtladı. Sözcü'de yer alan habere göre, Cem Yılmaz,”Bundan sonra böyle, şöyle düşündük, madem ki gazeteye çıkıyoruz hareket getirelim istedik” dedi. Ozan Güven, Cem Yılmaz'a “Aşkım ben arabayı getiriyim” dedi, Cem Yılmaz, Güven'e “Tamam aşkitom” diyerek cevap verdi.Yaza yeni film olmayacağını söyleyen komedyene, “Uzun bir tatil sizi bekliyor herhalde?” sorusu yöneltince Ozan Güven, lafa dahil olup,”Cem’i bu sene bikinili görüntüleyemeyeceksiniz” diye espri yaptı.


Cem Yılmaz aşk hayatı ile ilgili yazılan haberlere de tepki gösterdi. Başarılı komedyen muhabirlere “Aşk hayatımdan haberiniz var mı? Siz daha iyi biliyorsunuz benden. Ben bilmiyorum” diye sordu.


Muhabirler ne cevap vereceğini bilmezken Ozan Güven, söze girip ”Hayatım ben gerekli açıklamayı yaptım” dedi. İkili daha sonra araçlarına binerek oradan ayrıldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: