Cem Yılmaz yeni filmin çekimlerine başladı!

Ocak 2019'da 'Kaçamak' ve '2 Arada' isimli 60 dakikalık iki film ile sinemaseverlerle buluşacak olan Cem Yılmaz, üçüncü filmi 'Emanet'in çekimlerine başladığını duyurdu.

Magazin

Cem Yılmaz yeni filmin çekimlerine başladı! Cem Yılmaz, 'Karakomik Filmler' serisinde yer alan üçüncü filmin isminin 'Emanet' olduğunu duyurmuştu. Başarılı komedyen, filmin kadrosunun daha sonra açıklanacağını belirtmişti.

Cem Yılmaz: Arkamda kimse yok!

Cem Yılmaz: Arkamda kimse yok!Instagram paylaşımında Emanet'in çekimlerine başladığını açıklayan Yılmaz, paylaşımına filmin oyuncularını da etiketledi.

"Senenin üçüncü filmi Emanet’in çekimleri başladı" notunu düşen Cem Yılmaz, 'Emanet'in kadrosuna; Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinççi, Necip Memili ve Tülin Özer'i aldı.

Defne Samyeli söyledi, Cem Yılmaz çaldı!

Defne Samyeli söyledi, Cem Yılmaz çaldı!OZAN GÜVEN'DEN YORUM

Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Ozan Güven, fotoğrafın altına, "Cem bey hayırlı olsun,Allah baba utandırmasın..Kılıktan kılığa giriyorsunuz maşalllah" yorumunu yaptı. Usta komedyen, "Ozan bey bu sene böyle! Sanat konuşulacak bu sene ben öyle düşünüyorum. Yeni tiyatro oyununuzun takvimini seyircimiz iple çekiyor" karşılığını verdi. (Kaynak: milliyet.com.tr)

Cem Yılmaz: Unut sevme beni!

Cem Yılmaz: Unut sevme beni!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: