Cem Yılmaz: Yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum!

Cem Yılmaz, Swissotel’de yapılan AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’nde konuşmacı olarak sahnedeydi.

Magazin

Cem Yılmaz: Yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum! Cem Yılmaz’ın konuşmasından satır başları:
Bugün burada siz dolar kaç olur diye düşünürken ben bunu düşünerek yola çıkmadım, acaba benim filmler beni kurtaracak mı diye filmi düşündüm, hepsini mikro ekonomi düzeyinde tasarladım.

Evde Baby TV izliyorum. Sizin çocuklar yaptığınız işten dolayı doları düşünüyor olabilir ama bende durum farklı. Ben acaba oğluma ne kadar olumlu şey yüklerim diye bakarken bizimki daha ne kadar çok PlayStation oynarım diye bakıyor. Bazen çocuklar anneye çekebiliyor demek ki.

Bir gün iş görüşmesindeyim, Kemal evde, telefonuma mesaj geliyor. 1. level indi, 2. level indi, 6. level’a kadar geldik. Oyunun hepsini indirmiş, 6 bin TL’ye mal oldu.

Bugün alışveriş zirvesinde sahneye çıkan bir komedyen olarak olaya bakış açım, para ne zaman gelecek, stopaj size mi ait, benim konumum bu. Bende düşünme, para yattıktan sonra başlıyor, siz parayı alana kadar bin kere düşünüyorsunuz.

Cem Yılmaz salondaki seyirciden gelen bir soru üzerine ne kadar kazandığını da açıkladı, “Geçmiş yıllara gidersen 500 bin derim ama şimdi yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum” dedi.

Rus gibi düşünüyorum
Ünlü komedyen, Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler Sazan Sarmalı” filminin Netflix’e satışıyla ilgili de konuştu: “Ben Netflix olayına bir Rus’un, kültür bakanıydı galiba onun baktığı gibi bakıyorum. Marka resmen bir bombardıman yapıyor adının anılması için. Ben Rus gibi düşünüyorum, bu işin altında bir şey var gibi geliyor. Pek fizibilite bir durum değil yani, ona para ver buralara dağıt, bana pek inandırıcı gelmiyor.”

(Kaynak: hurriyet.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: