Cem Yılmaz'a 18+ şartı!

Cem Yılmaz, uzun zaman sonra yeni şovunun ilk gösterimini Londra’da gerçekleştirecek. Biletleri satışa çıkan ünlü komedyenin stand-up gösterisine 18 artı kuralı getirildi.

Magazin

Cem Yılmaz'a 18+ şartı! Cem Yılmaz, altı yıl sonra yeni stand-up gösterisiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü komedyen, gösterinin prömiyerini 9 Mart 2019’da İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirecek. Yılmaz, Eventim Apollo’da sahneye alacak ve 5 bin kişi kapasiteli alanda, 3 bin 500 kişi oturarak, bin 500 kişi de ayakta oyuncuyu izleyecek. Altı kategoriden oluşan koltuklar, 45.25-111 euro arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarıldı. Ayakta biletler ise üç gün içinde tükendi.

Komedyenin gösterisine 18 yaş sınırın getirilmesi en dikkat çekici detaylardan birisi oldu. Esprilerinde argo kelimeler kullanan Yılmaz'ın gösterisini 15-18 yaş arasındakiler yanlarında aileleri varsa izleyebilecek. Şovmenin biletlerinin satışa sunulduğu sitede ise gösterinin tanıtımı “Dünyanın dört bir yanında 5 binin üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, yeni şovunun dünya prömiyeriyle Londra’ya geliyor” şekliyle yer aldı.

Cem Yılmaz'dan bir ilk!

Cem Yılmaz'dan bir ilk!Cem Yılmaz, Defne Samyeli'yi oğlu Kemal ile tanıştırdı!

Cem Yılmaz, Defne Samyeli'yi oğlu Kemal ile tanıştırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: