CEM YILMAZ'A 'AĞA'LIK TEKLİFİ

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'a ağalık daveti var.

Magazin

CEM YILMAZ'A 'AĞA'LIK TEKLİFİ Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve baş rolünde oynadığı ''Yahşi Batı'' filmini izleyen Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, filmdeki yağlı güreş sahneleri hoşuna gidince Cem Yılmaz'ı Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne davet ederek, ağalık teklif etti.

Sedefçi, Yahşi Batı'daki yağlı güreş sahnelerini çok beğendiğini ve Cem Yılmaz'ı bu yıl 649'uncusu yapılacak Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde görmek istediklerini söyledi.

Cem Yılmaz'ın davetlerini kırmayıp, Kırkpınar Yağlı güreşleri sırasında Edirne'ye gelmesinin Edirneliler'i mutlu edeceğini belirten Sedefçi, şöyle konuştu:

''Yahşi Batı filmini izledim, filmdeki yağlı güreş sahneleri çok hoşuma gitti. Cem Yılmaz'ın filmde bu görüntülere yer vermesi beni mutlu etti. Yakında kendisiyle görüşüp, bu yıl 649'uncusu yapılacak Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne davet edeceğim.

Cem Yılmaz isterse kispet giyerek er meydanında güreşebilir, isterse ağalığa da talip olabilir. Cem Yılmaz'ın Kırkpınar'a katkı yaptığını düşünerek, kendisine şükran duygularımızı iletmek adına Edirne'ye davetimize icabet etmesini bekliyorum.''

Hamdi Sedefçi, Cem Yılmaz için özel kispet hazırlatacağını ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: