Cem Yılmaz'a 'kaset' şoku!

Komedyen Cem Yılmaz, 36. Uluslararası Tüyap Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzaladı. Kardeşi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz ile birlikte kitap imzalayan Cem Yılmaz, "Burada gerçek muhatabımla buluşuyorum, o çok güzel bir şey" dedi.

Magazin

Cem Yılmaz'a 'kaset' şoku! Komedyen Cem Yılmaz, 36. Uluslararası Kitap Fuarı'nda bugün kitaplarını imzaladı. Kardeşi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz ile birlikte bir yayınevi tarafından düzenlenen imza törenine katılan Yılmaz, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Cem Yılmaz'dan heyecanlandıran paylaşım!

Cem Yılmaz'dan heyecanlandıran paylaşım!Yılmaz, "Kitap fuarı çok güzel bir yer. Çok güzel insanlarla karşılaşıyorum. Burada gerçek muhatabınla buluşuyorsun, o çok güzel bir şey. Çünkü bizim yaptığımız işlerin gerçek muhatabı buradaki bu parlak insanlar, parlak çocuklar" dedi. Vizyonda Ayla, Mutluluk Zamanı, Yol Ayrımı gibi çok güzel filmler olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, "Ocağa kadar böyle gidecek inşallah, Ocakta da biz o güzel seyirciyle buluşacağız. Nisan'a kadar oynarız tahmin ediyorum" diye konuştu.

Cem Yılmaz'dan sert tepki!

Cem Yılmaz'dan sert tepki!"KASETİNİ PİYASAYA SÜRECEĞİZ"

Bir okurunun imzalatmak için kitap ile birlikte getirdiği kasetlerini imzalayan Cem Yılmaz, "Kasetlerim çıkmış" esprisini yaptı. Okuru da, "Evet, piyasaya süreceğiz" diye karşılık verdi. (DHA)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: