CEM YILMAZ'DAN CANSU DERE'YE TAM NOT!

Cem Yılmaz hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde oynadığı ‘Yahşi Batı’ filminde yeni ayrıldığı sevgilisi, manken Cansu Dere’ye rol vermişti. 1 Ocak’ta vizyona giren ‘Yahşi Batı’nın 30 Aralık’ta galası vardı.

Magazin

CEM YILMAZ'DAN CANSU DERE'YE TAM NOT! Cem Yılmaz, Cansu Dere’yi telefonla aramış ve bizzat galaya davet etmişti. Ama Cansu Dere galaya gitmemişti. Cansu Dere, Halit Ergenç ile birlikte ‘Acı Aşk’ filminde de başrolü paylaşmıştı. Cansu Dere gözleri görmeyen ve ihanete uğrayan evli bir kadını canlandırmıştı.

‘Cansu’nun oyunculuğu 10 numara’

Cem Yılmaz arkadaşları ile birlikte ‘Acı Aşk’ı izlemiş. Cem Yılmaz eski sevgilisinin ‘Acı Aşk’taki performansını çok beğenmiş.

Cem Yılmaz’ın filmden sonra “Aşk acı değildir, ama Cansu 10 numaralık oynamış. Rolünün hakkını vermiş doğrusu” dediği söyleniyor.

Halit Ergenç, Songül Öden, Ezgi Asaroğlu ve Cansu Dere’nin rol aldığı ‘Acı Aşk’ı 2 haftada sadece 78 bin kişi izledi. Film, 753 bin 154 TL hasılat yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: