Cem Yılmaz'dan 'çıplak heykel' açıklaması!

Ünlü komedyen Cem yılmaz, Londra gösterisi sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında daha önce de konuşulan çıplak kadın heykeline yer verdi.

Magazin

Cem Yılmaz'dan 'çıplak heykel' açıklaması! Komedyen Cem Yılmaz yeni gösterisi "Diamond Elite Platinum Plus" ile Londra'da sahneye çıktı.

Cem Yılmaz: Yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum!

Cem Yılmaz: Yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum!Yılmaz sahne sonrası Instagram hesabı üzerinden daha önce de bir paylaşımında yansıması görünen çıplak kadın heykelinin yer aldığı bir kareye yer verdi.

Ünlü komedyen paylaşımına, "Teşekkürler! Londra. Arkadaki heykeli bilen bilir...Sağolun, tüm izleyenlere teşekkür ediyorum." notunu düştü.


Defne Samyeli'den şaşırtan Cem Yılmaz çıkışı!

Yılmaz'ın geçtiğimiz yıl eylül ayında, "Gayet çalışkanım. 2 arada / Karakomikfilmler" notuyla paylaştığı fotoğrafta da heykelin masaya yansıması sonucu ünlü komedyene yorum yağmıştı.

Yılmaz'a "Cem Bey napıyorsunuz efendim ayrıntıyı farketmediniz galiba", "Güzel yansımaymış Cem Bey" yorumları yapılmıştı.


Cem Yılmaz'dan Netflix göndermesi!

Cem Yılmaz'dan Netflix göndermesi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: