Cem Yılmaz'dan eleştiriye yanıt!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya üzerinden kendisine gelen bir eleştiriye cevap verdi.

Magazin

Cem Yılmaz'dan eleştiriye yanıt! Cem Yılmaz, sosyal medyayı sık kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Yılmaz, özellikle Twitter üzerinden takipçilerine verdiği cevaplarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Cem Yılmaz'dan 'çıplak heykel' açıklaması!

Cem Yılmaz'dan 'çıplak heykel' açıklaması!Karaborsa biletlerin alınmaması gerektiğini söyleyen Yılmaz, "Gösteri için karaborsa, yüksek rakamlı bilet almayın, sormayın ki satan olmasın, gerek yok anlamlı değil. Bu mecradan aynı duyuruyu birkaç kere yaptım. Evet bilet yok evet yer yok ne güzel ... ama gösteri 2 sene devam edecek fahiş fiyatlı biletlere ilgi göstermezseniz sevinirim." mesajını verdi.

Buna yanıt veren bir kullanıcı, "Enteresan bir işin var neden insanlar böyle şeyler peşinde koşar. Bedava olsa da gitmem çünkü espri yapmak ve gülmek her yerde her zaman bedava, bunun için sadece insanlar düşünse yeter sana ihtiyaç yok aslında" dedi.

Cem Yılmaz: Yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum!

Cem Yılmaz: Yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum!Ünlü komedyen, profil fotoğrafı Galatasaray logosu olan kullanıcıya "Ben Fenerbahçeliyim, teşekkürler" diyerek yanıt verdi. Yılmaz'ın bu yanıtı sosyal medyada büyük etkileşim aldı.


Defne Samyeli, Cem Yılmaz’ın rakiplerine taş attı!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: