CEM YILMAZ'DAN EŞİNE EVLİLİK HEDİYESİ!

6 aylık hamile eşi Ahu Yağtu'ya İzmir Alaçatı'da 400 bin Euro'ya villa alan Cem Yılmaz bu defa kesenin ağzını iyice açtı.

Magazin

CEM YILMAZ'DAN EŞİNE EVLİLİK HEDİYESİ! 6 Aylık hamile olan eşi Ahu Yağtu’ya daha önce İzmir Alaçatı’dan 400 bin dolara villa alan ünlü komedyen, bu kez daha pahalı bir hediye aldı..

Cem Yılmaz, 39 yaşında radikal kararlar alarak hamile sevgilisi Ahu Yağtu ile nikah masasına oturarak herkesi şaşırmıştı.

Ferzan Özpetek’in ‘Şahane Misafir’ filminde rol alan Cem Yılmaz, ünlü yönetmenle dostluğu nedeniyle sık sık İtalya’ya gitti. Bu ülkeye hayran kalan Yılmaz, İtalya’da ev arayışlarına başlamıştı.

Ancak ünlü komedyen, aradığı evi İtalya’da değil, Zincirlikuyu’da buldu. Eşi ve doğacak çocuğunun rahatını düşünerek konforlu ev bakan Yılmaz sonunda aradığını buldu.

Vestel’in patronu Nazif Zorlu tarafından Zincirlikuyu’da yapılan Zorlu Center’ı gezen Yılmaz sonunda gönlüne göre bir daire beğendi..

Zorlu Center’da deniz manzaralı bir evi beğenen Yılmaz burayı hemen aldı. Cem Yılmaz 150 metre kare olan daireye 4 milyon 500 bin dolar ödedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: