CEM YILMAZ'DAN ESPİRİLİ BENZETME!

Magazin

CEM YILMAZ'DAN ESPİRİLİ BENZETME! Cem Yılmaz, Türkiye’de film sektörünün üç dönemini anlatan ve figüranların hayatına odaklanan ‘Yıldızların Altında’ isimli bir öykü üzerinde çalıştığını açıkladı

Hıncal Uluç, Nebil Özgentürk ve Sunay Akın’lı ‘Yaşamdan Dakikalar’ın Sky Türk’teki ilk programına Cem Yılmaz konuk olunca ortaya ‘tadından yenmez’ bir sohbet çıktı. Programda sahne hayatına ‘Nasrettin Hoca’ olarak başladığını anlatan Yılmaz, “Sonra kalite düşe düşe bu noktaya geldim” dedi.

Cem Yılmaz programdaki bir soru üzerine yeni projelerinden de bahsetti. Yılmaz, ‘Hokkabaz’ı andıran, hayatlarını Yeşilçam’a adayan figüranlarla ilgili bir hikaye üzerine çalıştığını anlattı.

Yılmaz, şunları söyledi: “Bizim film sektörümüzün üç dönemini anlatacak belki. 60’lar, 70’ler, 80’ler ve günümüz gibi... Yıldız olmayan üç jenerasyonun hayatı olacak, enteresan olabilir. Çok hazır değil ama yazma evresi için birkaç ay yoğunlaşacağım bakalım. Öykünün adı da ‘Yıldızların Altında’. Çünkü hani hep yıldızların altındalar ya.”
Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Demet Evgar’ın film için aklına ilk gelen oyuncular olduğunu söyledikten sonra ekledi: “Demet’i çok beğeniyorum.”


BiR ZAMANLAR NASRETTiN HOCA’YDI

Sahne hayatına Nasrettin Hoca rolüyle başlayan Cem Yılmaz, “Kalite düşe düşe bu noktaya geldim” diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: