Cem Yılmaz'dan 'help me' esprisi!

Cem Yılmaz, eski sevgilisi Özge Sabuncu ile görüntülendi. Sabuncu ile yeniden aşk yaşadıkları konuşulan ünlü komedyen, “Ben çok iyiyim, çok mutluyum” dedi.

Magazin

Cem Yılmaz'dan 'help me' esprisi! Cem Yılmaz, bir kozmetik markasının ürün müdürü olan eski sevgilisi Özge Sabuncu ile gecce turuna çıktı. Ünlü komedyen ilk olarak Sabuncu ve oyuncu arkadaşı Tuba Ünsal’la Bebek’teki bir spor merkezinde spor yaptı.

Cem Yılmaz, mutfak alışverişinde!

Cem Yılmaz, mutfak alışverişinde!4 saat kadar spor salonunda kalan Yılmaz ardından Sabuncu ve Ünsal’la Etiler’de bir restorana gitti. Etrafa gülücükler saçan Cem Yılmaz muhabirlere “Ben çok iyiyim. Ben çok mutluyum. Sizler de iyi olun” dedi.

Cem Yılmaz oğlu Kemal'in doğum gününü kutladı

Cem Yılmaz oğlu Kemal'in doğum gününü kutladıMekânda 3 saat kaldıktan sonra ayrılan Yılmaz, muhabirlerin hâlâ dışarıda beklediklerini görünce “Kızları saklayın” diyerek valelere seslendi. Bir muhabirin, “Özge Hanım’la sizi Tuba Ünsal tanıştırdı diye duyduk” sözlerine Özge Sabuncu, “Yazma” diye karşılık verdi. Sabuncu’nun tepkisine kahkaha atan Yılmaz, “Yazmayın, yazmayın, ne yazayım abime” diye espri yaptı.

Cem Yılmaz'dan set hatırası

Cem Yılmaz'dan set hatırasıKomedyen yemeğin ardından Özge Sabuncu ve Tuba Ünsal ile Levent’teki evine gitti. Aracını park etmek için garajın kapısının açılmasını bekleyen Yılmaz, defalarca kornaya bastı. Komedyen, güvenliğin yerinde olmadığını görünce camı açarak, “Evime giremiyorum. Help me” diye bağırdı.

Cem Yılmaz'ın hayranına verdiği cevap olay oldu!

Cem Yılmaz'ın hayranına verdiği cevap olay oldu!Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: