CEM YILMAZ'DAN MONICA BELLUCI ESPİRİSİ!

Monica Bellucci’yle oynayacağı film iptal edilen Cem Yılmaz, “Monica'yla elektriğimiz tutmadı, ben de Yılmaz Erdoğan’ın numarasını verdim” dedi..

Magazin

CEM YILMAZ'DAN MONICA BELLUCI ESPİRİSİ! Ünlü şovmen Cem Yılmaz, Monica Bellucci’yle oynayacağı “Sonra Ağlayacağım” adlı filmin iptalini 'ti'ye aldı... Yönetmen Ferzan Özpetek ile birlikte Kanaltürk’te yayınlanan “Pazar Eki” programına konuk olan Cem Yılmaz, konu Monica Belluci'ye gelince herkesi kırdı geçirdi. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de Yılmaz Erdoğan’la “Gergedan’ın Son Şiiri” filminde başrol oynayan Monica Bellucci ile Cem Yılmaz’ı oynatacağı film projesinin neden iptal edildiği sorusuna yanıt veren Ferzan Özpetek, “Cem bu konu için İtalya’ya geldi. Yazlık evde Monica, Cem ve ben konuştuk” dedi. Tam bu sırada araya giren Yılmaz, “Anlaşamadım. Monica’yla elektriğimiz tutmadı. Yılmaz Erdoğan’ın numarasını verdim” diye espri yaptı. Ardından da, “Zaten Yılmaz Erdoğan, Monica ile film yapmadan önce bizim projemiz iptal olmuştu” diyerek konuya açıklık getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: