Cem Yılmaz'dan olay cevap!

Cem Yılmaz, iptal edilen İstanbul Belediye Başkanlığı seçimleri hakkında yazdığı tweetleri eleştirenlere sosyal medyadan cevap verdi.

Magazin

Cem Yılmaz'dan olay cevap! Yüksek Seçim Kurulu(YSK)nın İstanbul seçimlerini iptal etmesi sonrasında ünlü isimler birere birer konu hakkında görüşlerini dile getirmişti. O isimlerden biri olan Cem Yılmaz, yorumları sonrası gelen eleştirilere yine Twitter üzerinden cevap verdi.

Cem Yılmaz'a 10 dakika yetti!

Cem Yılmaz'a 10 dakika yetti!Ünlü komedyen, yapılan yorumlara "Ben vatanını, milletini seven sade bir vatandaşım? Siyasetten de hiç hoşlanmam. Sen bir adayı seversin, ben öbür adayı severim... Öyle değil mi güzel kardeşim (tane tane anlat Cem abi) Sen "bazı" insanları seversin, ben "herkesi "severim… Belki de farkımız budur?" diyerek kendisine yazan sosyal medya kullanıcılarına cevap verdi.


Yılmaz, "Şehit verdik, gıkın çıkmadı" şeklinde yorum yapanlara ise Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri Malülleri Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı'nın yararına çıktığı geccenin haberini paylaşarak cevap verdi.Cem Yılmaz'dan nostalji rüzgarı!

Cem Yılmaz'dan nostalji rüzgarı!Cem Yılmaz'dan başkanlık açıklaması!

Cem Yılmaz'dan başkanlık açıklaması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: