CEM YILMAZ'DAN ŞAHAN'A İMALI SÖZLER

Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar arasındaki atışmalar hız kazanıyor. Yılmaz, önceki gün “Şahan’ın filmlerine gülüyor musunuz?” sorusuna “Ben bazen ona gülüyorum” diye imalı bir yanıt verdi

Magazin

CEM YILMAZ'DAN ŞAHAN'A İMALI SÖZLER Demet’i izlemeye geldim
Kenter Tiyatrosu, önceki akşam Moliere’in “Cimri” oyunuyla perdelerini açtı. Galaya katılanlar arasında Cem Yılmaz da vardı. “Yahşi Batı” filminde rol alan Demet Evgar’ı en ön sıradan izleyen ünlü komedyen, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Bence Demet çok başarılı” diyen Yılmaz, söz Şahan Gökbakar’a geldiğinde ise yine ipleri gerecek açıklamalarda bulundu.

Cansu Dere yanıtı

Yılmaz, “Şahan’ın filmlerine gülüyor musunuz?” sorusuna “Ben bazen ona gülüyorum” diye yanıt vererek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Ünlü komedyen, Cansu Dere ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerle ilgili ise şunları söyledi: “Arkadaşlar bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Ne yazılmışsa odur.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: