Cem Yılmaz’dan teşekkür ve gönderme!

Oyuncu ve senarist Cem Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yeni sinema kanunuyla ilgili bir teşekkür paylaşımında bulundu.

Magazin

Cem Yılmaz’dan teşekkür ve gönderme! Sinema dağıtım şirketleri ile yapımcılar arasında bir süredir devam eden gerginliğe Kültür Bakanlığı el koymuş ve kısa bir süre önce kabul edilen yeni sinema kanunu ile bu anlaşmazlığın önüne geçilmesi amaçlanmıştı. Konunun taraflarından Cem Yılmaz, ‘sinemada gişe kaybı’ başlıklı bir haberi Twitter sayfasından paylaştı ve hem dağıtım şirketlerine göndermede bulundu hem de izleyicisine ve Kültür Bakanlığı'na teşekkür etti.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan yeni hamle!

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'dan yeni hamle!Cem Yılmaz şöyle yazdı:

“Yeni sinema kanunu ile her şey doğru, güzel bir yere gidecek. Farkındalık yaratan her seyircime, Kültür Bakanlığı'na hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim. Herkes gibi film yapan da hakkını aramalıydı. öyle de oldu. Konu yalnızca ekonomik değil… Öyle gösterilse de değil. Sağolun"


Cem Yılmaz rest çekti!

Cem Yılmaz rest çekti!Cem Yılmaz'dan cevap yok!

Cem Yılmaz'dan cevap yok!Cem Yılmaz o sözlere fena patladı!

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: