CEM YILMAZ'DAN TEZ KONUSUNA GÖNDERME..

Cem Yılmaz, yeni gösterisinde ‘porno tezi’ haberleriyle gündeme gelen Bilgi Üniversitesi’ni de diline doladı. Yılmaz, gösterilerden önce Bilgi hariç birçok üniversiteye gittiğini söyledi.

Magazin

CEM YILMAZ'DAN TEZ KONUSUNA GÖNDERME.. Cem Yılmaz, iki yıl aradan sonra sahne gösterilerine ilk kez önceki akşamki “CM101MMXI” isimli şovuyla geri döndü. İlk gösterisini Maslak TİM'de gerçekleştiren Yılmaz'ı izlemeye gelenler izdihama neden oldu. Görevliler, ocak ve şubat aylarındaki gösterilerin tümünün biletlerinin tamamının iki gün içinde tükendiğini açıkladı. Stand-up'çı kimliğine yeniden kavuşan ve iki saat boyunca izleyenleri gülme krizine sokan ünlü şovmen, basın mensuplarının gösteriden görüntü almasına izin vermedi. Sahneye uzun bir masa üstünde birçok ansiklopedi ve oyun için hazırladığı malzemeleriyle çıkan ünlü komedyen, kırmızı bir koltuğu da dekor olarak kullandı.

2011 model espriler

Gösteriye elinde sigara ile çıkan Yılmaz, sigara yasağıyla ilgili esprileriyle geceye başladı.
* Sigara içmek yasaktır cezası 69
* İlişkiler için söylenir ya, “Beni taşıyamadı”. Hamal Seks yapıyoruz herhalde....
* Gösteri öncesinde birçok üniversiteye gittim Bilgi Üniversitesi hariç
* Twitter'a yazılanlar, yıllar önce kamyonların arkasına yazılıyordu değişen ne var...
* Bu facebook ve Twitter'da amaç manitacılık değil mi? Yok benim bin tane arkadaşım var, yarın bir kavga olsa kaç tanesi gelir?
* Bir de iyilik mafyası oluştu. 4 tane tekerlikli sandalye almak için Çırağan'da gecceler yapılıyor.
* Rahmi Koç Müzesi'nin 10. yıl geccesinde sahneye çıktım. Parayla ilgili espri yapılacak bir ortam değildi, Rolex saatimi de cebime koydum. Rastlantıya bak oyun sonunda Rahmi Koç bana Rolex saat hediye etti. “Bende var” diyemedim.
* Rahmi Koç çok misafirperver biri. Onunla 40 dakikaya yakın sohbet ettik. Sonra geldi biri karanfilini değiştirdi, meğer mumyasıymış.
* Bu işe girmeden önce THY'ye girdim. Beni tipsizlikten almadılar. Havada olmaz, sizi yer hostesi yapalım dediler. Daha sonra deve kestiler iyi ki gelmedi diye.
* CIA sperm örneğini almak için Erol Büyükburç'un peşindeymiş. Onu anlamadım zaten 4 tane spermi var adamın.Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: