Cem Yılmaz'dan 20. yıl sürprizi

2018'de "Her Şey Çok Güzel Olacak" filminin 20. yılını kutlayacak olan Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yeni bir film müjdesi daha verdi.

Magazin

Cem Yılmaz'dan 20. yıl sürprizi Ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Arif V 216" için çalışmalarını sürdürürken bir sürpriz daha verdi.

Önümüzdeki yıl senaryosunu Ömer Vargı ve Hakan Haksun ile birlikte kaleme aldığı ilk uzun metrajlı filmi "Her Şey Çok Güzel Olacak"ın 20. yılı şerefine özel bir sürpriz hazırladığını twitter'daki takipçilerine duyuran ünlü komedyen, filmin 20. yılı için 40 dakikalık özel bir film düşündüğünü söyledi.

Cem Yılmaz: Çok güzel bir Ahu olacak

Cem Yılmaz: Çok güzel bir Ahu olacakYönetmenliğini Ömer Vargı'nın yaptığı ve 27 Kasım 1998'de vizyona giren film için müjdeyi sosyal medyadan açıklayan Cem Yılmaz, "Önümüzdeki yıl, HŞÇGO filmimizin 20.yılı! 20. yıl şerefine bi 40 dk'lık orta metraj özel bi film düşünüyorum @mazharalanson12! Yakışır ;)" notunu paylaştı.


Cem Yılmaz ile Ozan Güven çocukluk günlerine döndü

Cem Yılmaz ile Ozan Güven çocukluk günlerine döndüCem Yılmaz, ilk sinema deneyimi olan bu filmde Mazhar Alanson ile birlikte rol almıştı. Film, Altan ve Nuri kardeşlerin hikayesini konu alıyordu. Altan karakterini Cem Yılmaz, Nuri karakterini ise Mazhar Alanson canlandırmıştı.

TRT arşivinden çıkan Cem Yılmaz görüntüleri olay oldu!

TRT arşivinden çıkan Cem Yılmaz görüntüleri olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: