Cem Yılmaz’ın adı Almanya’da!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki hafta yurt dışı gösterilerini bitirmiş ve Türkiye'ye dönmişti. Yılmaz, Instagram hesabı üzerinden şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Magazin

Cem Yılmaz’ın adı Almanya’da! Gösterisiyle ilgili renkli paylaşımlara imza atan Yılmaz yaptığı bir paylaşımı üzerinden çok sayıda yorum aldı.

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a teklif!

Russell Crowe’dan Cem Yılmaz’a teklif!Almanya, Stutgart'ta trafik levhasında Cem Yılmaz isminin olduğu bir görüntüyü paylaşan Yılmaz yine farklı yorumlar aldı. Ünlü şovmen bu trafik levhasını instagram hesabından paylaştı. Paylaşımın yorum yağmuruna tutulması sonrası ünlü şovmen paylaşımını yoruma kapattı.

İşte Cem Yılmaz'ın paylaşımı:


Cem Yılmaz'dan takipçisine ayar!

Cem Yılmaz'dan takipçisine ayar!Yılmaz ayrıca gösteri gösteri koştururken yaptığı paylaşımlardan birinde de Türkiye’de büyük bir keyifle dinlenen ‘Tamam Tamam’ şarkısını söyleyen SummerCem ile çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı ve bu kareye: ‘Dusseldorf hatırası Summercem… tmm tmm’ notunu düştü.


Cem Yılmaz'dan şaşırtan çıkış!

Cem Yılmaz'dan şaşırtan çıkış!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: