CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİ HERKESİ ŞAŞIRTACAK!

Cem Yılmaz'la 'Yahşi Batı'da oynayan Zafer Algöz, ünlü komedyenle yeni bir film çekeceklerini söyledi: Komedi de değil aksiyon da... Herkes çok şaşıracak!

Magazin

CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİ HERKESİ ŞAŞIRTACAK! 13. Uluslararası Randevu İstanbul Film Festivali, geçtiğimiz akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen açılış töreniyle perdelerini açtı. Geceye Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın yanı sıra; Azra Akın, Mert Fırat, Naz Elmas, Zafer Algöz, Pelin Batu ve İzzet Günay'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

DEVAM FİLMİ DEĞİL
Zafer Algöz, Türk sinemasının çok iyi bir dönem geçirdiğini belirtip en çok 'Av Mevsimi'ni beğendiğini söyledi. 'New York'ta Beş Minare' için "İzledim ve birkaç hata gördüm. Bunları da Mahsun'a söyledim" diyen Algöz; önümüzdeki yaz Cem Yılmaz'la bir filmde rol alacaklarını söyledi: "Çekilmiş bir filmin devamı olmayacak. Yani 'Yahşi Doğu' falan değil. Komedi veya aksiyon da olmayacak, herkes çok şaşıracak."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: