CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİNİN ADI!

İşte Cem Yılmaz'ın yeni filminin adıCem Yılmaz, kovboy filmi çekiyor...

Magazin

CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİNİN ADI! Zafer Algöz, SKYTÜRK'te 'Kamuran Tapul ile Kırmızı Halı' programına oyuncu Fadik Sevin Atasoy ile birlikte katıldı. Cem Yılmaz'ın AROG filminde rol alan Zafer Algöz, ünlü şovmenin yaz aylarında yeni filmini çekeceğini ve kendisinin de rol alacağını söyledi.

Basında da yer aldığı gibi Cem Yılmaz'ın bir kovboy filmi yapacağını anlatan Zafer Algöz, filmin ismini de açıkladı. Cem Yılmaz'ın filminin isminin 'Yahşi Batı' olacağını belirten Algöz, 'Bu sefer bir yerli kovboy filmi olacak. Ağustos ayının başında başlayacağız. Zaten hikayeyi Cem aylar öncesinden AROG setinde de anlatıyordu. Giderek onu geliştirmiş bir şekilde. İsmi 'Yahşi Batı'. 2-3 gün önce de birlikteydik, senaryoyu baştan sona kadar anlattı. Bu sefer yine çok güleceğiz, öyle görünüyor' diye konuştu.

Cem Yılmaz'ı da öven Zafer Algöz, 'Benim için Türkiye'de bir numara. Onun yaptığı her işte küçücük bir rol bile oynamak benim için çok büyük mutluluk' dedi.

(Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: