Cem Yılmaz'ın yeni şovunda oğlu Kemal de olacak!

Yeni yılda yeni stand-up şovuna başlayacağını açıklayan Cem Yılmaz, yeni şovunda oğlu Kemal'le yaşadığı anları esprili bir dille anlatmaya hazırlanıyor.

Magazin

Cem Yılmaz'ın yeni şovunda oğlu Kemal de olacak! Daha önceki şovlarında askerlik anıları ve Ahu Yağtu’yla yaptığı evliliğinden bahseden Cem Yılmaz, ocakayındaki standup’ında oğlu Kemal’le yaşadığı anlar esprili bir dille anlatacak.

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun keyfi kaçtı

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun keyfi kaçtıCem Yılmaz, yeni yılda yapacağı şovunda oğlu Kemal’e de yer verecek. Şovlarında askerlik anıları ve Ahu Yağtu'yla yaptığı evliliğinden bahseden Cem Yılmaz, ocak ayındaki standup'ında oğlu Kemal'le yaşadığı anları esprili bir dille anlatmaya hazırlanıyor.

Cem Yılmaz'ın 40 bin liralık tutkusu!

Cem Yılmaz'ın 40 bin liralık tutkusu!Yeni stand-up'ını Kemal'le yaptığı bir mizansenle duyuran komedyen, paylaştığı videoda oğluna, “Neye ihtiyaç duyuyorsun?” sorusunu sormuş, Kemal'in “Okumam için defter lazım” demesi üzerine ise “Bunun için gösteri yapıp, sahneye çıkıyorum” yanıtını vermişti. Sahneye çıkmaya meraklı olan Kemal'in ise, babasına eşlik edip etmeyeceği merak konusu.

Cem Yılmaz ve oğlu Kemal'den kısa film...

Video yüklenemedi...Kaynak:milliyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: