CEM YILMAZ'IN ZOR ANLARI

Malatya'da bir alışveriş merkezindeki sinemanın açılışına katılan Cem Yılmaz, çok sayıda vatandaşın fotoğraf çektirmek istemesiyle zor anlar yaşadı.

Magazin

CEM YILMAZ'IN ZOR ANLARI Malatyapark Alışveriş Merkezi'ndeki sinema salonunda son filmi “Yahşi Batı”yı vatandaşlarla izleyen Cem Yılmaz, filmin ardından hazırlanan bölümden hayranlarını selamladı.

Uzun süre kendisini bekleyen Malatyalılardan soru isteyen Cem Yılmaz, “Bundan sonra nereye gideceksiniz” sorusuna “Malatya'nın kayısısını da yedik artık Çin'e kadar gideriz” yanıtını verdi. Konuşmasını kısa tutarak vatandaşa ilgiden dolayı teşekkür eden Yılmaz, çok sayıda kişinin kendisiyle fotoğraf çektirmek istemesiyle kısa süre zor anlar yaşadı.

Güvenlik görevlilerin arasından geçerek Cem Yılmaz'a ulaşmayı başaran bir kişi “Sizin için az önce fotoğraf makinesi aldım. Sırf sizinle fotoğraf çektirebilmek için. Benimle bir fotoğraf çektirmeseniz çok üzülürüm” deyince ünlü komedyen fotoğraf çektirmeye kabul etti. Vatandaşın fotoğraf makinesini tüm uğraşlarına rağmen açamaması üzerine de Cem Yılmaz makineyi alarak açtı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: