'CEM YILMAZ'LAR KARIŞINCA OLANLAR OLDU!

Bir haber sitesi babası ölen CNN TÜRK spikeri Cem Yılmaz'ı, şovmen Cem Yılmaz sanınca twitter'da haber kısa süre içinde yayıldı.

Magazin

'CEM YILMAZ'LAR KARIŞINCA OLANLAR OLDU! Cem Yılmaz ve ailesi de baş sağlığı mesajları almaya başladı. Duruma öfkelenen ve babası Arif Yılmaz'ın sapasağlam olduğunu belirten Cem Yılmaz'ın abisi Can Yılmaz, twitter'dan "Cem Yılmaz'ın babası vefat etti haberi asparagas bir haberdir. Terbiyesizlik ve ahlaksızlık nereye kadar gidecek merak içinde izlemekteyiz. Haberi haber gibi değil, laf olsun diye yapmanın bedeli, herkes birbirine girdi. Onlarca insana laf anlatmaya çalışıyoruz" diyerek tepki gösterdi. Daha sonra gerçeği anlayan Can Yılmaz, "Spor spikeri olan Cem Yılmaz'ın babası vefat etmiş, kendisine Allah'tan rahmet ailesine baş sağlığı dilerim. Haberi hazırlayanlar biraz dikkat" yazarak konuya açıklık getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: