CEMAL HÜNAL DİZİDEN AYRILDI MI?

'Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam' dizisinin yapımcısı Burhan Özkan, başrol oyuncularından Cemal Hünal yeni sezonda yer almayacağına ilişkin yayınlanan haberleri doğrularken bu haberlerde gösterilen gerekçenin hayal mahsulü olduğunu söyledi.

Magazin

CEMAL HÜNAL DİZİDEN AYRILDI MI? Ünlü oyuncu Cemal Hünal, önceki gün yapımcı Burhan Özkan ile basın toplantısı düzenledi. Oyuncu Cemal Hünal’ın 'Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam' ekibinden çıkarıldığı, ayrıca atlarını dizide kullandığı iddialarına ilk ağızdan yanıt geldi.

Toplantıda Özkan, "Ben hayatımda bu kadar yetenekli, bu kadar makul bir insan görmedim. Dizimizin başından beni aktör olarak görevini yerine getirmekle kalmadı, dizinin bütün altyapı problemleriyle ilgili kendini yırtan bir militandı." Hünal da komplimanları karşılıksız bırakmadı: "Benim için gerçekten çok özel bir tecrübeydi. Kendimi geliştirmem için çok güzel bir fırsattı. Bu kadar cömert bir yapımcı ile çalışabileceğim hiç aklıma gelmezdi. Burhan Bey istediği her zaman emrine amade olacağım. At meselesine gelince... Benim dizide bindiğim at eğitmen Tamer Tekin’in atı. Sadece beşinci ve altıncı bölümde daha çok ata ihtiyacımız vardı, kendi atlarımı getirdim. Kullandık ve aynen geri gittiler. Hepsi bu..."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: