Cemal Hünel davalık oldu

Cemal Hünal, rol aldığı “Atçalı Kel Mehmet” filminin yapımcısı ile mahkemelik oldu. Sosyal medyadan parasını almadığını iddia eden oyuncuya, yaptığı açıklamalar yüzünden filmin yapımcısı dava açtı.

Magazin

Cemal Hünel davalık oldu Uzun bir aradan sonra “Atçalı Kel Mehmet” filmiyle setlere dönen oyuncu Cemal Hünal, yapımcı Güler Nalbantoğlu ile davalık oldu.

Tarihi filmde hem Yusuf Efe’yi canlandıran hem de ekibe okçuluk ve binicilik dersi veren Hünal, parasını almadığını iddia etti. Oyuncu, Facebook hesabında filmin galasına katılmayacağını söyleyerek, “Bu filmin yapımcıları emek hırsızı ve ahlak yoksunu! Galada orada olmayacağım” diye yazdı.

CEMAL HÜNAL VE LALE CANGAL MURADINA ERİYOR!

CEMAL HÜNAL VE LALE CANGAL MURADINA ERİYOR!Hünal’a cevap filmin teknik yapımcısı Ali Rıza Cankorur’dan geldi. Cankorur, Hünal’a “Emek hırsızı olan, senin çeşitli bahanelerle setten emrivaki yaparak keyfi ayrılmalarına rağmen paranı ödemezdi” diye seslendi. Bu yanıta sinirlenen oyuncu, Cankorur’a “Sen yalancı, üçkağıtçının tekisin. Set ekibi sizden para alamadı. Herkesle icralıksın” dedi.

Hünal’ın bu sözleri üzerine Güler Nalbantoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Nalbantoğlu’nun avukatı, “Cemal Bey’in yapmış olduğu filme zarar verici açıklamalarıyla ilgili hukuki yollara başvuruyoruz. Kendisinin şirketimizden hiçbir hak ve alacağı yoktur” dedi.


Cemal Hünal, Gökhan Keser’in de rol aldığı filmde binicilik ve okçuluk dersi verdi.

CEMAL HÜNAL, OSMANLI KIYAFETLERİ GİYDİ!

CEMAL HÜNAL, OSMANLI KIYAFETLERİ GİYDİ!Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: