Cemil İpekçi'den Nur Yerlitaş'a ağır sözler!

“Bu Tarz Benim” programı sona erdi, Cemil İpekçi acısını Nur Yerlitaş’tan çıkardı. İpekçi “Başına fiyonk takmakla tarz olunsaydı sirkteki hokkabazlar olurdu” gibi ağır ifadeler kullandı.

Magazin

Cemil İpekçi'den Nur Yerlitaş'a ağır sözler! Show TV’deki “Bu Tarz Benim” programının bitmesi jüri üyesi Cemil İpekçi’yi fena kızdırdı. İpekçi, twitter üzerinden isim vermeden TV8’deki “İşte Benim Stilim” programındaki meslektaşı Nur Yerlitaş’a şu sözlerle yüklendi. İpekçi, "Yerinden kalkamayıp başına fiyonk takmakla, bir okka makyajla tarz olunsaydı sirkteki hokkabazlar olurdu.. Diyetisyene gittim 1.5 kilo fazlalığım var diye. Dr:‘Cemil Bey vaktim yok biri var en az 80 kilo verdirmem lazım yerinden kalkamıyor’ dedi."

İpekçi, Nur Yerlitaş hayranlarından gelen “Nur’u sana yedirmeyiz” tweet’lerinin ardından yazdıklarının bir kısmını sildi. TV8 ile Show TV arasında yaşanan ’Bu Tarz Benim’ kavgası yargıya taşınmıştı. Mahkeme isim hakkını Show TV’ye format haklarını ise TV8’e vermişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: