Cemiyet Kaya Palazzo'yu tercih etti!

Kartalkaya'da romantizm..

Magazin

Cemiyet Kaya Palazzo'yu tercih etti! 2015'e Kartalkaya Kaya Palazzo'da giren KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, eşiyle şarkılara sarmaş dolaş eşik etti.

Günler öncesinden yağan karla tatilcilerin büyük ilgi gösterdiği Kaya Palazzo'da yılbaşı gecesinde 'Kargalar Kafeste' grubu sahne aldı.

Konseri dinlemeye gelenler arasında KKTC Başbakan Yardımcısı, Spor, Kültür ve Turizm Bakanı Serdar Denktaş ve eşi Müge Hanım'da vardı. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya'nın konuğu olan Denktaş
çifti, grubun klasik şarkılardan oluşan repertuarı eşliğinde eğlendi.


Saat tam gece yarısını gösterdiği anda eşi Müge Hanım'a sarılan Serdar Denktaş, bir kaç dakika eşiyle bu şekilde romantizm yaşadı. Cihan Ünal, Denktaş çifti için Frank Sinatra'nın ölümsüz eseri My Way'i seslendirdi.

Cemiyet Kartalkaya Kaya Palazzo'yu tercih etti

Yılbaşı gecesinde Kartalkaya Kaya Palazzo'da yeni yıla girenler arasında Mihriban- Osman Müftüoğlu, Hülya - Cem Kalyoncu, Başak - Mustafa Çağlar, Suzan - Turgut Toplusoy ve Elif - Haluk Bilgi ve Zerrin - Metin Malaz çifti
de vardı.


Burak Kaya: "Yaman kayakçı olacak"

Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya'nın oğlu Yaman, yılbaşı öncesi kayak derslerine başladı. Annesi Yasemin Kaya tarafından deneyimli kayak hocasına emanet edilen Yaman Kaya, kısa sürede kayak yapmaya başladı. Eski Başbakan Yardımcısı Cavit Çağlar'ın oğlu Mustafa Çağlar ise kayınpederi Türker Sandallı ile gün boyu kayak yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: