Cemre Kemer zıvanadan çıktı!

Cemre Kemer, sosyal medya hesabına yüklediği bir fotoğrafına yorum yapan takipçisine resmen ateş püskürdü.

Magazin

Cemre Kemer zıvanadan çıktı! Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Cemre Kemer, Instagram hesabına yüklediği yeni fotoğrafına gelen bir yoruma fena sinirlendi. Kemer'in fotoğrafına bir takipçisi, "Senin din düşmanı olduğunu biliyordum, bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum. Bizimle değilsin hadi naş" yorumunu yaptı.


Renkli bir duvarın önünde çekildiği fotoğrafa gelen yoruma sinirlenen Cemre Kemer, "Sen kimsin? Sen ne derece hadsizsin? Benim dinimden sanane... Sen hayatında benim okuduğum kadar duayı görmüş müsün acaba? Sen ne derece beni zıvanadan çıkardın şu an. Özür dile hemen herkesten ya da mahkeme mahkeme süründüreceğim seni işi gücü bırakıp. Din konusunda ağzını açana fena patlarım. Kimseye bir hak tanımam" şeklinde yanıt verdi.

Cemre Kemer bu yanıtla da yetinmeyerek şunları ekledi: "Ciddi söylüyorum yemem, içmem bulurum seni. Böyle bir terbiyesizlik yok. Git başka yerde at pisliğini."


Cemre Kemer kendisini şişmanlattı!

Cemre Kemer kendisini şişmanlattı!Cemre Kemer takipçisine ayar verdi!

Cemre Kemer takipçisine ayar verdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: