Cengiz Abazoğlu defilesinde podyumu salladılar!

adL+Cengiz Abazoğlu Sonbahar-Kış defilesi dün akşam gerçekleşti. Defileye podyumda yürüyen Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy'un yanı sıra sahne performansıyla Defne Samyeli damga vurdu.

Kadın

Cengiz Abazoğlu defilesinde podyumu salladılar! Cengiz Abazoğlu'nun Sonbahar-Kış defilesi "Zamanın İçinden", Çırağan'da gerçekleşti. Podyumda yürüyen Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy güzellikleriyle defileye damga vurdu. Ayrıca defilenin diğer bir sürprizi ise Defne Samyeli oldu. Samyeli, defilenin sonunda sahneye çıkarak performans sergiledi.

Performansın ardından Defne Samyeli, ‘‘Cengiz’i yıllardır tanıyorum ve çok beğeniyorum benim içinde unutulmaz bir defile oldu. Kadının gücünün vurgulandığı işleri önemsiyorum. ‘Strong Enough’ isimli bu parça seçimi bu nedenle çok severek ve isteyerek yaptığım bu işe, en iyi şekilde aracılık etmiş oldu.’’ dedi.

Cengiz Abazoğlu ise ‘‘Defne’de dev bir ışık var, sahne yıkıldı. Çağla ve Özge benim kız kardeşlerim her zaman bitmeyen güzellikleriyle kıyafetlerime hayat veriyorlar" ifadelerini kullandı.

Özge Ulusoy duygularını ‘‘Cengiz’le hiç ayrılmadık her seferinde çok heyecanlanıyorum izleyenlerin çok etkilendiğini gördük her şeyiyle çok başarılı bir şov oldu’’ sözleriyle anlattı.

Çağla Şikel, ‘‘Balerin olduğum zamanda hayal ettiğim uzun kuyruklu kırmızı kıyafeti Cengiz bilmeden hazırladı ve bugün giydiğim çok mutlu oldum’’ dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, ‘‘Provada çok heyecanlandık, defile anında Defne Samyeli podyumu yıktı geçti. Çağla ve Özge herzamanki gibi güzellikleriyle büyüledi’’ dedi.

Defileyi izleyenler arasında Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, Pelin Akil, Demet Şener ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri vardı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: