Cengiz Bozkurt yine çok güldürecek!

Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu ile birlikte paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı’ filmiyle 10 Kasım’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Cengiz Bozkurt yine çok güldürecek! Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminde Cengiz Bozkurt, Tarık karakterine hayat veriyor. Ada'nın (Elçin Sangu) ağabeyi Tarık, hayatı boyunca hem aşk hem de iş hayatında başarılı olamamıştır. Hep kaybeden tarafta olan Tarık’ın yaşadıkları izleyenleri yine çok güldürecek.

Heybeliada'da

Heybeliada'da "Mutluluk Zamanı"Hikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın merakla beklenen romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanan ‘Mutluluk Zamanı’nın çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da 7 haftada gerçekleştirildi.

Yapımını Nulook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı ‘Mutluluk Zamanı’ 10 Kasım’da sinema severlerle buluşuyor.

"Mutluluk Zamanı"ndan ilk görüntüler!‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye

Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: