CENGİZ KÜÇÜKAYVAZ İFADE VERDİ!

Aktör Cengiz Küçükayvaz tehdit iddiasıyla ifade verdi

Magazin

CENGİZ KÜÇÜKAYVAZ İFADE VERDİ! Tiyatro sanatçısı Cengiz Küçükayvaz hakkında, bir prodüksiyon şirketi sahibini tehdit ettiği iddiasıyla 6 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı. İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Akif Ekinci tarafından hazırlanan iddianamede, Cengiz Küçükayvaz'ın babasının hastane masrafları yüzünden Yüzde Yüz Oyunculuk Şirketinin sahibi Sibel Akın ile aralarında uyuşmazlık çıktığı kaydedildi.

6 AYA KADAR HAPİS İSTEMİ
Şüpheli Küçükayvaz'ın cep telefonundan Sibel Akın'a 8 Haziranda, ''Babama bir şey olursa, o zaman görüşürüz'' diye mesaj çektiği ifade edilen iddianamede, müştekinin uzlaşmak istemediğine yer verildi. İddianamede, Küçükayvaz'ın TCK'nın ''tehdit'' suçunu düzenleyen 106. maddesi uyarınca 6 aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. Soruşturma kapsamında savcılığa ifade veren Küçükayvaz'ın, söz konusu mesajda tehdit kastının olmadığını söylediği öğrenildi.

AA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: