Cengiz Kurtoğlu hastaneye kaldırıldı! Cengiz Kurtoğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, konser için geldiği KKTC'de aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Cengiz Kurtoğlu'nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Magazin

Cengiz Kurtoğlu hastaneye kaldırıldı! Cengiz Kurtoğlu'nun sağlık durumu nasıl? Arabesk ve fantezi müziğin önemli isimlerinden Cengiz Kurtoğlu, konser için gittiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC)'nde rahatsızlanarak Lefkoşa Burhan Hastanesi'ne kaldırıldı.

"Beni Böyle Sev"de Cengiz Kurtoğlu rüzgarı!Kurtoğlu, buradan da Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı. Cengiz Kurtoğlu'nun sağlık durumu ciddiyetini korurken hastaneden henüz bir açıklama yapılmadı.

Cengiz Kurtoğlu'nun yeni klibi tamamlandı!

Cengiz Kurtoğlu'nun yeni klibi tamamlandı!Geçen yıl mide küçültme ameliyatı olan Cengiz Kurtoğlu 7 ayda 45 kilo vermişti.

Cengiz Kurtoğlu'nun 2500 kişilik taverna!

Cengiz Kurtoğlu'nun 2500 kişilik taverna!CENGİZ KURTOĞLU KİMDİR?
Cengiz Kurtoğlu, 5 Mayıs 1959 tarihinde Artvin'de doğdu. Öğrenim hayatını Artvin'de tamamlayan Kurtoğlu, bir süre boyunca memleketinde yer alan çay fabrikasında memur olarak çalıştı.

Arhavi'de kurduğu "Ciha Dağı Efsanesi" adlı orkestra ile müzik dünyasına giriş yaptı. Askerlik görevinin ardından dönüşte bir süre Artvin'de kalan Cengiz Kurtoğlu, 1982 yılında İstanbul'a geldi ve ilk kaydını dönemin ünlü plakçılarından olan Şahin Özer'e gönderdi. 1984'teki ilk albümü olan "Sen Sözden Anlamaz Mısın"ı çıkardı. Ardından popülerliğe ulaşan Kurtoğlu, yıllar boyunca çıkardığı albüm ve şarkılarla Türk arabesk müziğinin önde gelen isimlerinden oldu.

Unutulan, Gelin Etmişler, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Okul Yılları, Resmini Öptüm de Yattım, Bizim Şarkımız, Küllenen Aşk, Kabul Edemem, Gece Olunca, Yıllarım, Liselim, Duvardaki Resim, Daha Yokluğunun İlk Akşamında gibi şarkılarıyla Türk arabesk müziğinin efsaneleri arasında yer alıyor.

Cengiz Kurtoğlu'ndan çarpıcı açıklamalar...

Cengiz Kurtoğlu'ndan çarpıcı açıklamalar...

Bunlarda ilginizi çekebilir: