Cengiz Semercioğlu: "Hadise kendine kızsın!"

Cengiz Semercioğlu, Hadise'nin annesinin intihar girişimi haberleriyle gündeme gelmesini köşesine taşıdı.

Magazin

Cengiz Semercioğlu: "Hadise kendine kızsın!" Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişiminde bulunduğu haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise menajeri aracılığı ile haberleri yalanlasa da ünlü modacı Nur Yerlitaş, telefon ile bağlandığı bir magazin programında olayı açıklamıştı. Doktor konusunda yardımcı olduğunu belirten Yerlitaş'ın sözleri ise Hadise'yi fena kızdırmıştı.

Hadise'den Nur Yerlitaş'a zehir zemberek sözler!

Hadise'den Nur Yerlitaş'a zehir zemberek sözler!Cengiz Semercioğlu, bu konuyu köşesine taşıdı. İşte Cengiz Semercioğlu'nun o yazısı: "Zaten Nur, TV8’de Hakan’la Seda’ya bağlanmadan önce gazetelere haber oldu bu mesele... Hatta bunun üzerine Hadise, “İntihar girişimi değil, gıda zehirlenmesi yaşadı” açıklamasını yaptı. Nur çıkıp anlatmasa bile bu yalanın ortaya çıkmaması mümkün mü?

"İşte intihar girişimi öncesi annenin bıraktığı mektubu, Teve2’de Müge’yle Gülşen ortaya çıkardı...Hadise ve kardeşleri, "Evlatlarımdan yüzüm gülmedi” dedirtecek noktaya getirmişler annelerini...“Ağrılar içindeyim benimle ilgilenmiyorsunuz” diyor anne...“Rahatsız olduğumu söylüyorum beni doktora götürmüyorsunuz” diyor... Hadise, Nur’a ya da ona buna kızacağına önce kendine ve kardeşlerine kızsın... Neden bu olaylar hep benim başıma geliyor, neden sürekli olumsuz haberlere gündemdeydim diye kendine sorsun..."

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!

Nur Yerlitaş Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiğini doğruladı!Hadise'yi sarsan mektup!

Hadise'yi sarsan mektup!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: